menu

Võimaldades sündmuste planeerimist

Kas olete valmis tõstma oma ürituste planeerimise järgmisele tasemele?

Kõik algab paeluvast ürituse maandumislehest, mis on teie ürituse edu võti. Kasutage OnlineExpo tipptasemel maandumislehe koostajat, et kaasata oma publikut kohe algusest peale. Seejärel minge sujuvalt üle meie terviklikule, kõik-ühes-platvormile, mis on hoolikalt loodud, et teie ürituse kogemused algusest kuni lõpuni oleksid ülivõimsad.

Avastage võimsad funktsioonid, mis muudavad teie ürituste planeerimise ja läbiviimise viisi. Süvenege igasse ossa, et avastada eduka ürituse planeerimise saladusi ja uurida, kuidas OnlineExpo saab teie eelseisva ürituse muuta erakordseks elamuseks.
 

1. Tsentraliseeri teave: Ürituse veebilehe konstruktor

Teie ürituse maandumisleht on värav edukaks ja kaasahaaravaks kogemuseks. OnlineExpo Event Page Builder defineerib ürituse maandumislehe kontseptsiooni uuesti, pakkudes võimsat lõuendit loovuse ja isikupärastamise jaoks. Mitmete kohandatavate mallide abil saate vaevata luua tipptasemel maandumislehe, mis paneb aluse erakordsele üritusele.

Sellest kesksest keskusest saate sujuvalt ühendada osalejad, esinejad, eksponendid, partnerid ja sponsorid mis tahes tüüpi ürituste jaoks. Igal neist peamistest sidusrühmadest on võimalik kujundada oma individuaalset ruumi ürituse raamistikus, lisades sinna oma brändi, isikupära ja sisu.

Loe lähemalt


2. Registreerimise ja piletimüügi ühtlustamine

OnlineExpo ürituste platvorm pakub kõik-ühes lahendust registreerimiseks, piletimüügiks ja väravate kontrollimiseks, mis kõrvaldab vajaduse käsitsi koostatud tabelite või mitme tarkvara järele.

Traditsioonilised meetodid, nagu vormid, arvutustabelid või lihtsad digitaalsed vahendid, on sageli vigade suhtes altid, põhjustades pikki järjekordi ja pettumust tekitavaid kogemusi osalejatele. Siinkohal tulebki mängu OnlineExpo automatiseeritud registreerimine ja piletimüük, mis tagab nii ürituse korraldajatele kui ka osalejatele probleemideta kogemuse.

Loe lähemalt


3. Navigeeri sujuvalt: Dünaamiline tegevuskava

Meie dünaamiline päevakava muudab osalejate suhtlemise teie ürituse sisuga enne, ajal ja pärast üritust. Osalejad saavad dünaamilise päevakava lehelt hõlpsasti leida ja kasutada sessioone, eksponentide andmeid, kõnelejate teavet ja muud teavet, mis on keskne keskus kogu üritusega seotud teabele.

Selle tsentraliseeritud lähenemise ühendamine OnlineExpo ürituselahendustega tagab, et osalejad, olenemata nende asukohast või ajavööndist, ei jäta kunagi midagi vahele ja saavad teie üritusega täiel määral tegeleda. Meie dünaamiline päevakava on parim vahend ürituse navigeerimise lihtsustamiseks ja osalejate kogemuse parandamiseks.


4. Laiendage otseülekandeid tellitava sisuga

OnlineExpo abil saavad osavõtjad, kes ei saa füüsiliselt üritusel osaleda, nüüd pääseda üritusele ligi otseülekande või tellitava videosisu kaudu ükskõik kus maailmas. Ulatus muutub piiramatuks.

Lisaks saavad ürituste korraldajad kasutada salvestatud sisu edaspidiseks turunduseks, suurendades nii oma investeeringu väärtust üritusse. OnlineExpo platvormiabil saab salvestatud seansse jagada, analüüsida ja kasutada, et luua jätkuv seotus ürituse sisuga ja luua osalejatega püsivaid sidemeid, mille tulemuseks on unustamatu ärikogemuste sümfoonia.

Loe lähemalt


5. Ettekannete | Abstraktide haldamise süsteem

Ettekannete | Abstraktide registreerimise ja hindamise süsteem on veebipõhine platvorm, mida kasutatakse konverentside korraldamiseks. See võimaldab autoritel esitada lühikokkuvõtteid oma teadustööst, mida nad soovivad konverentsil esitada, ning saada tagasisidet korraldajatelt ja ekspertidelt.

Samuti aitab see konverentsi korraldajatel valida ja jaotada kokkuvõtteid sektsioonide ja sessioonide kaupa ning hallata kõiki konverentsi ettevalmistamise ja läbiviimise aspekte.

Loe lähemalt


6. Suurendage stendi nähtavust Expo kataloogidega

OnlineExpo platvorm võimendab eksponentide nähtavust ja klientide kaasamist, pakkudes internetis põhjalikku ekspositsioonikataloogi. See toob kasu nii ürituste korraldajatele kui ka eksponentidele, kuna nad jõuavad suurema publikuni ja korraldavad unikaalseid kogemusi täiuslikus kooskõlas.

Kasutades OnlineExpo virtuaalse ala vahendeid ja tehisintellekti tõlget, saavad eksponendid oma eksponaate vaevata kohandada globaalsele publikule. Nad saavad luua digitaalseid pakkumisi, koguda makseid ja pääseda juurde koolitusressurssidele, mis annab neile võimaluse kureerida paeluvad virtuaalsed ruumid.


7. Andke üritustele energiat interaktiivse GPS-i või QR-koodiga viktoriiniga

Suurendage osalejate kaasamist interaktiivsete mängude ja sujuv navigeerimine.

QR-koodimängud tutvustavad tipptasemel ürituse formaati, ühendades osalejad interaktiivses ja kaasahaaravas mängumaailmas.
Kasutage QR-koodimängude jõudu, et korraldada haaravaid üritusi, mis on täis põnevust ja tervislikku rivaalitsemist.

Kogege GPS-mängude põnevust, kus osalejad on seotud oma ümbruskonnaga ja naudivad kaasahaaravat meelelahutust
tänu geolokatsiooni- ja GPS-tehnoloogiale. Need kaasahaaravad interaktiivsed mänguüritused on kohandatud erinevateks sündmusteks ja koosviibimisteks.


8. Inventari kataloogi koostaja

Eksponentidele mõeldud inventari kataloog on veebipõhine teenus, mis võimaldab eksponentidel valida ja tellida oma messiboksi jaoks vajalikku varustust ja teenuseid.

Eksponentide inventari kataloogi on vaja selleks, et tagada mugavad ja tõhusad tingimused oma toodete ja teenuste tutvustamiseks ning vähendada näituse ettevalmistamise ja läbiviimise kulusid ja aega.


Tippürituste professionaalid usaldavad meid

Juhtivad ürituseagentuurid, korraldajad ning turundus- ja kommunikatsioonifirmad usaldavad OnlineExpo'd,
et tõsta nende üritusi vaevata esile, säästes neile aega, raha ja pettumust.

PROOVI TASUTA VERSIOONI